Pro hlášení havárií a poruch klikněte zde >>>

AVEMA – Finanční pomoc

Finanční pomoc pro obce na Moravě poničené tornádem!

Společnost AVEMA Praha s.r.o., správce bytových domů v Praze, se rozhodla zaslat neprodlenou finanční pomoc občanům postiženým ničivým tornádem na Moravě, které udeřilo včera ve večerních hodinách.

Když jsem včera viděla těžko uvěřitelné záběry spouště, kterou za sebou zanechalo ničivé tornádo na jižní Moravě, hned mě napadlo, že je potřeba okamžitě pomoci. Jakožto jednatelka a majitelka společnosti Avema Praha s.r.o. – komplexní správa nemovitostí, vím dobře, jak náročný bude úklid škod a následná obnova po takovém ničivém zásahu. Proto jsem iniciovala finanční pomoc, která bude mířit přímo k postiženým touto katastrofou.
RNDr. Veronika Šmejkalová, jednatelka – AVEMA Praha s.r.o.

Naše společnost přispěje částkou 20 000 Kč. Přidávají se i naši zaměstnanci, kteří také chtějí touto formou vyjádřit postiženým lidem podporu.  Celkovou vybranou sumu odešleme na konto pomoci Nadace Via – darujme.cz. A na Moravu posíláme vzkaz – držte se, myslíme na vás!

Sdílejte nás:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Pohotovostní služba je poskytována pracovníkem pohotovosti mimo běžnou pracovní dobu správce (tj. ve všední dny od 16:30 do 8:00 hodin  a o víkendech a svátcích plných 24 hodin) pro SVJ, k účelu hlášení havárií na objektech ve správě AVEMA Praha s.r.o., které mají tuto službu sjednánu ve smlouvě se správcem. Při hlášení havárie prosím uveďte své jméno, adresu objektu a popište pracovníkovi pohotovosti o jakou havárii se jedná.

V pracovní době kontaktujte prosím svého technika, na kontaktech uvedených na nástěnce v domě.

Chci poptat služby Avemy

Zanechte nám svůj kontakt, brzy se Vám ozveme.